olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
na odwrocie opis autorski: KORCZOWSKI / 2002 / Sensualite au Vegetal / 92 x 65;
do obrazu dołączony certyfikat autorski.