Henryk OPAŁKA (1929-2018), Taniec i oni, 1993

cena wywoławcza
~23 EUR
aktualna cena

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~25 USD
~23 EUR
~19 GBP

Składanie ofert: do 10/12 19:30:00

  • Twoja oferta

litografia barwna, papier; 43,5 x 54 cm (wymiar arkusza), 33,5 x 45 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisana u dołu: „Taniec i Oni”, Litografia 4/23, H Opałka 93 (ołówkiem).

Brak