litografia barwna, papier; 43,5 x 54 cm (wymiar arkusza), 33,5 x 45 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisana u dołu: „Taniec i Oni”, Litografia 4/23, H Opałka 93 (ołówkiem).