Janusz EYSYMONT (1930-1991), W południe, 1975

cena wywoławcza
~23 EUR
aktualna cena
~69 EUR

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~89 USD
~81 EUR
~69 GBP

Składanie ofert: do 10/12 19:30:00

  • Twoja oferta

akryl, płótno; 54 x 74,5 cm;
sygn. i dat. p. d: Janusz Eysmont 75;
na odwrocie nalepka autorska z tytułem, techniką i wymiarami pracy.

oferta licytujący data
~69 EUR - 09/12 20:14:32
~58 EUR - 09/12 19:17:58
~34 EUR - 09/12 13:45:00