Janusz EYSYMONT (1930-1991), W południe, 1975

cena wywoławcza
~23 EUR

akryl, płótno; 54 x 74,5 cm;
sygn. i dat. l. d: Janusz Eysymont 75;
na odwrocie nalepka autorska z tytułem, techniką i wymiarami pracy.