litografia, papier; 34,5 x 26 cm (wymiar arkusza), 26 x 19,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisana u dołu: Na stokach Gruzji, Litografia 4/20, H. Opałka 86 (ołówkiem).