olej, tektura; 17 x 13 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Jwysokińska;
Na odwrocie fragment nalepki z napisem: Motyw Ogrodu Saskiego / Wysokińska Jad[wiga] ? (piórem).