Edyta JARKIEWICZ (ur. 1969), Bez tytułu, 1997

cena wywoławcza
~23 EUR
aktualna cena
~23 EUR

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~38 USD
~34 EUR
~29 GBP

Składanie ofert: do 10/12 19:30:00

  • Twoja oferta

akryl, płótno; 89 x 116 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: E/J/A/R/K/I/E/W/I/C/Z;
Opisany na odwrocie: EDYTA JARKIEWICZ / PŁÓTNO, AKRYL 1997.

oferta licytujący data
~23 EUR - 09/12 19:13:20