Edyta JARKIEWICZ (ur. 1969), Bez tytułu, 1997

cena wywoławcza
~23 EUR

akryl, płótno; 89 x 116 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: E/J/A/R/K/I/E/W/I/C/Z;
Opisany na odwrocie: EDYTA JARKIEWICZ / PŁÓTNO, AKRYL 1997.