akryl, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p. d.: r.escalar;
na odwrocie nalepki z autorskim opisem, sygnaturą tytułem oraz lakową pieczęcią.;
akryl, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p. d.: r.e;
akryl, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p. d.: r.e;
na odwrocie nalepki z autorskim opisem, sygnaturą tytułem oraz lakową pieczęcią.