Robert ESCALAR (ur. 1969), Kompozycja czerwona, 2017; Kompozycja niebieska, 2017; Kompozycja żółta, 2017

cena wywoławcza
~23 EUR
aktualna cena
~34 EUR

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~51 USD
~46 EUR
~39 GBP

Składanie ofert: do 10/12 19:30:00

  • Twoja oferta

akryl, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p. d.: r.escalar;
na odwrocie nalepki z autorskim opisem, sygnaturą tytułem oraz lakową pieczęcią.;
akryl, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p. d.: r.e;
akryl, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p. d.: r.e;
na odwrocie nalepki z autorskim opisem, sygnaturą tytułem oraz lakową pieczęcią.

oferta licytujący data
~34 EUR - 09/12 21:41:40
~23 EUR - 09/12 19:15:07