Edmund BURKE (1912-1999), Jesienny bukiet, 1948

cena wywoławcza
~23 EUR
aktualna cena
~81 EUR

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~102 USD
~92 EUR
~79 GBP

Składanie ofert: do 10/12 19:30:00

  • Twoja oferta

olej, płótno; 60 x 82 cm;
sygn. p. d.: EBurke (inicjał wiązany);
opisany na odwrocie na płótnie: BURKE EDMUND / TYT. JESIENNY BUKIET / FORMAT 60 X 82. / 1948 R. oraz 2 [w kole] / ZACHĘTA, na krośnie: WYSTAWA MDM 1953.

oferta licytujący data
~81 EUR - 09/12 17:51:33
~69 EUR - 09/12 17:18:25
~34 EUR - 09/12 12:43:43