Autor nieokreślony, XX w., Kompozycja

cena wywoławcza
~23 EUR
aktualna cena

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~25 USD
~23 EUR
~19 GBP

Składanie ofert: do 10/12 19:30:00

  • Twoja oferta

olej, płótno naklejone na tekturę; 30 x 37 cm.

Brak