litografia barwna, papier, 15/90, 54 x 43,4 cm (kompozycja), sygn. U dołu, po środku: Vlad Suchánek / 15/90 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm