akwaforta, papier, 20/50, 56 x 50 cm (odcisk płyty), numerowana l. d.: 20/50, sygn. p. d.: Kamila Ženatá 90 Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm