litografia barwna, papier, 87/100, 42,3 x 56,5 cm (kompozycja), numerowana l. d.: 87/100, sygn. U dołu, po środku: Vlad Suchánek. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, drewniana apla, ok. 91 x 71 cm