Plakat - POLAND, a land of interesting National Parks and thrilling hunting

cena wywoławcza
~23 EUR

proj. Jerzy CZERNIAWSKI;
offset, papier; 66 x 97 cm;
stan zachowania: uszkodzenia papieru.