Plakat – Orbis – vous invite en Pologne

cena wywoławcza
~23 EUR

proj. Dariusz BYLINKA; Jacek WOŁOWSKI - fotografia
offset, papier; 89,5 x 67 cm;
stan zachowania: uszkodzenia papieru.