Plakat - Polen lädt ein

Plakat - Polen lädt ein
cena wywoławcza
~23 EUR

proj. Jan MŁODOŻENIEC;
offset, papier; 96 x 66,8 cm;
stan zachowania: uszkodzenia i zaplamienia papieru.