Plakat – Polen-Kraków

Plakat – Polen-Kraków
cena wywoławcza
~23 EUR

proj. Tadeusz JODŁOWSKI;
offset, papier; 96,5 x 65,4 cm;
stan zachowania: uszkodzenia papieru.