Plakat – Orbis - lädt das ganze jahr nach polen ein

cena wywoławcza
~23 EUR

proj. Bogusław LUSTYK;
offset, papier; 83,7 x 57 cm;
stan zachowania: uszkodzenia i zaplamienia papieru.