Plakat – Polska-Gdańsk

Plakat – Polska-Gdańsk
cena wywoławcza
~23 EUR

proj. Janusz STANNY;
offset, papier; 96,5 x 67,5 cm;
stan zachowania: uszkodzenia i zaplamienia papieru.