Plakat – La Polonia paradise dei pescatori

cena wywoławcza
~23 EUR
~23 EUR

proj. Leszek HOŁDANOWICZ;
offset, papier; 97 x 66,5 cm;
stan zachowania: uszkodzenia papieru.