Plakat – Warszawa

Plakat – Warszawa
cena wywoławcza
~23 EUR
~23 EUR

proj. Tadeusz TREPKOWSKI;
offset, papier; 40 x 28 cm;
Stan zachowania: uszkodzenia papieru.