Plakat – SZAFA GRA

Plakat – SZAFA GRA
cena wywoławcza
~23 EUR

proj. Jerzy CZERNIAWSKI;
offset, papier; 97 x 67,5 cm;
stan zachowania: nieliczne uszkodzenia papieru.
Plakat wystawy "W świecie polifonowych melodii" w Muzeum Techniki, PKiN.