Plakat do filmu – Constans

Plakat do filmu – Constans
cena wywoławcza
~23 EUR

proj. Jerzy CZERNIAWSKI;
offset, papier; 97 x 67,5 cm;
stan zachowania: uszkodzenia papieru.