Plakat - Navigation Sur Les Voies Fluviales Polonaises

cena wywoławcza
~23 EUR
~35 EUR

proj. Witold JANOWSKI;
offset, papier; 97 x 67 cm;
Stan zachowania: uszkodzenia papieru.