Plakat – Polskie Balony

Plakat – Polskie Balony
cena wywoławcza
~23 EUR
~35 EUR

proj. Hubert HILSCHER;
offset, papier; 66 x 97 cm;
stan zachowania: uszkodzenia papieru.