litografia offsetowa kolorowa na papierze czerpanym z czystej bawełny Velin d'Arches 250 g, sygn. z płyty Picasso 28.12.1961, na
odwrociu stempel “Origine garantie art.org.es”, wym.: 38x56 cm
Rysunek wykonany do oryginalnego afisza Pabla Picasso z okazji Narodowego Kongresu Ruchu na rzecz Pokoju w Issy-les-
Moulinaux w marcu 1962 r., wydawca Galerie l'Art et la Paix, 2000 r., załączony certyfikat autentyczności