Wazon Steatyt
Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych, Katowice, lata 70. XX w.;
porcelana, farby naszkliwne;
wys. 29 cm.;
sygnatura: STEATYT | ZB| KATOWICE
literatura: B. Banaś „Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych Steatyt w Katowicach”, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Wrocław 2015