23

Talerz dekoracyjny Chodzież

Chodzież, lata 60. XX w.;
śr. 30,8 cm
porcelana malowana natryskowo, wybierana;
czarno-biała zgeometryzowany wzór;
sygnatura: P/CHODZIEŻ/MADE IN POLAND
stempel: S5265/JH
DARCZYŃCA: PRAGALERIA DESIGN

favorite Charytatywna Aukcja na rzecz azylu dla bezdomnych psów (Warszawa ul. Targowa 56)
17 września 2017 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
24 EUR
99 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
99 EUR
420%
Wyświetleń: 169 | Ulubione: 0

Pragaleria

Charytatywna Aukcja na rzecz azylu dla bezdomnych psów (Warszawa ul. Targowa 56)
17 września 2017 CEST/Warsaw

0.00%

Pragaleria
Pragaleria
ul. Stalowa 3 / 1/5/13
03-425 Warszawa
+48 884 79 88 52