Ilona Foryś, Jump 3 (2014)

Ilona Foryś, Jump 3 (2014)
cena wywoławcza
500 PLN
500 PLN

olej, spray, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: „JUMP” OLEJ, SPRAY, AKRYL na płótnie, 50x70 CM, 2014, ILONA FORYŚ ILAFO