olej, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d.: K.MISIÓRSKA 2014, opisany na odwrocie: TYTUŁ – LILIA PORANEK AUTOR KATARZYNA MISIÓRSKA (MISIÓRSKA-SKIBA) TECHNIKA OLEJ/PŁÓTNO WYMIAR 100/80 cm ROK 2014