Julia Kowalska (1998), Dzieciństwo (2015)

cena wywoławcza
500 PLN
1 700 PLN

olej, płótno, 120x80 cm
sygn. J.Kowalska, opisany na odwrocie: Julia Kowalska 2015 olej na płótnie