54

Dawid Polony, Skok (2015)

olej, płótno, 90x130 cm,
opisany na odwrocie: POLONY 2015 „SKOK” malowane do: Eliane Radiqve; Bernard Parmegiani „DE NATURA SONORUM”
3 Aukcja Sztuka Młoda
25 listopada 2015 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
118 EUR
139 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
118 EUR
118%
Wyświetleń: 39 | Ulubione: 0

Pragaleria

3 Aukcja Sztuka Młoda
25 listopada 2015 CET/Warsaw

Pragaleria
Pragaleria
ul. Stalowa 3 / 1/5/13
03-425 Warszawa
+48 884 79 88 52