Jakub Niewdana, Krystyna Niewdana, Mały Nosorożec, z serii Safari, 2018

cena wywoławcza
500 PLN
500 PLN

ceramika szkliwiona i złocona, tekstylia, 25 x 15 x 10 cm, sygn. na spodzie