Małgorzata Rukszan, Dobry znak, z cyklu Pogoda w paski, 2018

cena wywoławcza
500 PLN
600 PLN

akryl, szpachla, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Rukszan / V. 2018