Magdalena Rytel-Skorek, Zima, 2018

cena wywoławcza
500 PLN
aktualna cena
500 PLN

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~145 USD
~128 EUR
~114 GBP

Składanie ofert: do 12/12 19:30:00

  • Twoja oferta

akryl, złoto, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2018

oferta licytujący data
500 PLN - 07/12 09:41:41