Natalia Szynal, Fera Flores, 2018

cena wywoławcza
500 PLN
aktualna cena

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~132 USD
~116 EUR
~103 GBP

Składanie ofert: do 12/12 19:30:00

  • Twoja oferta

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Brak