Magdalena Rytel-Skorek, Siedmiu szczęśliwych, 2018

cena wywoławcza
500 PLN
1 200 PLN

akryl, szlagmetal, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel Skorek 2018