Jakub Niewdana, Duża Sowa "Piórko", z serii Safari, 2018

Jakub Niewdana, Duża Sowa Piórko, z serii Safari, 2018
cena wywoławcza
500 PLN
500 PLN

ceramika angobowana, szkliwiona i złocona 24 k złotem, wypalana w piecu elektrycznym, 35 x 25 x 20 cm, sygn. na spodzie