litografia barwna, papier, 27/40, 52,3 x 35 cm (kompozycja), numerowany l.d.: 27/40, sygn. p.d.: A. Fuchs 85. Oprawiona, passe-partout, rama aluminiowa, ok. 88 x 68 cm