porcelana szkliwiona, kalka (dekoracja); średn. 17 cm;
sygn. na spodzie: C w trójkącie / CHODZIEŻ / MADE IN POLAND / 3;
Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży, 3 tercja XX w.