Jakub Niewdana, Jednorożec, z serii "Fantastyczne Zwierzęta", 2019

Jakub Niewdana, Jednorożec, z serii Fantastyczne Zwierzęta, 2019
cena wywoławcza
500 PLN
600 PLN

ceramika szkliwiona złocona, wymiary ok 42 x 29 x 15 cm, sygn. na spodzie