> | 50 000 | ||
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Proroctwo Ezechiela, 1914
olej, tektura; 99 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: J.Malczewski / 1914.
PROWENIENCJA:
Kolekcja prywatna, Polska
Aukcja z dnia 14.12.2008 w domu aukcyjnym Polswiss Art
Kolekcja prywatna
Zakup u rodziny artysty (Lwów)
Estymacja: 1 800 000 – 2 400 000 zł
Ze względu na pandemię koronawirusa zachęcamy do kontaktu telefonicznego
pod numerem: +48 884 798 852 w celu umówienia wizyty w galerii oraz
zapoznania się z dziełem Jacka Malczewskiego.
Przepisy:
INFORMACJA O OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISACH